Jsem šťastný, když je mi teplo: Jak vybrat správný obleček pro vašeho psího kamaráda?

Jsem šťastný, když je mi teplo: Jak vybrat správný obleček pro vašeho psího kamaráda?

Obleček Primaloftprimaloft

Trávíte venku hodně času? Touláte se rádi při dlouhých výletech zimní krajinou? Hledáte obleček, který na sobě váš čtyřnožec skoro neucítí? Chcete obleček, který vám nezabere žádné místo v baťohu? Tak právě pro vás je tou pravou volbou naše letošní novinka – třísezónní (podzim, zima, jaro) obleček Primaloft. Jsme na něj vážně pyšní.

Jde o ultralehký obleček ze stejnojmenného materiálu Primaloft.  Ten je jako stvořený pro cestování a aktivní životní styl. Lze zabalit do drobného balíčku, ale zároveň má vynikající izolační vlastnosti srovnatelné s našimi těžšími oblečky. Všechny Primaloft oblečky obsahují odepínatelný chránič břicha a umožňují psovi maximální volnost pohybu.

Rub i líc je vyrobený z ripstopové šusťákoviny, která výborně chrání proti větru. Samozřejmostí značky Non-stop jsou reflexní prvky, které zlepšují viditelnost ve špatných světelných podmínkách.

Parádně hřeje a neváží skoro nic.

Obleček Alpha Proalpha_pro_pink

Hledáte spolehlivý univerzální obleček pro venčení, cestování nebo postávání na cvičáku, který bude zároveň funkční v dešti a v pořádných podzimních a zimních plískanicích? V takovém případě doporučujeme pro vašeho čtyřnožce obleček Alpha Pro.

Tento obleček je navržený tak, aby udržel vašeho chlupáče v suchu a teple. Svrchní část tvoří prodyšná, ale voděodolná membrána, střední vrstvu tepelná izolace a uvnitř je hladký ripstop, který nepoškozuje ani tu nejjemnější srst.

Vychytávky v podobě otvoru pro připnutí psa k postroji nebo k obojku vám zjednodušší život. Díky tomu odpadá nepraktické hledání obojku pod oblečkem nebo navlékání postroje přes obleček. Kvalitní reflexní prvny a zahřívání velkých svalových partií má Alpha Pro společné se všemi oblečky Non-stop dogwear.

K dostání ve dvou prima barvách – růžové pro princezny a modré pro psí kluky

Skvěle ochrání i proti vlhku a dešti.

Obleček Pro Warmpro_warm

Mrzne až praští? Není důvod se schovávat doma. Do suché zimy je ideální náš Pro Warm obleček.

Tento velmi hřejivý zimní obleček udrží v teple všechny důležité svalové partie vašeho psa a navíc ho nebude omezovat v pohybu. Je ideální pro všechna krátkosrstá plemena a jiné “zmrzlíky”. Obleček má reflexní prvky, otvory na připonutí k postroji nebo obojku a velmi jednoduše se obléká i svléká.

a

a

a

a

Obleček Long Distancelong_distance

Do nejhlubších mrazů a pro fajnšmekry doporučujeme obleček Long Distance, který jsme vyvinuli ve spolupráci s mushery zvučných jmen.

Long distance je nejteplejší obleček pro ty nejchoulostivější psy větších plemen (minimální délka zad 55 cm) nebo do těch nejhlubších mrazů. Stejně jako Primaloft obleček umožňuje maximální volnost pohybu psa. Každý obleček se rovněž dodává s odepínatelným chráničem bříška.

a

a

Shrnutí